В УКУ відбудуться пам’ятні заходи до річниці початку Євромайдану

Ms0W9QУ п’ятницю, 21 листопада, українці відзначатимуть першу річницю початку Євромайдану. В УКУ відбудеться низка заходів для відзначення Революції Гідності. Цього дня з 21.00 год. до 23.00 год. у Львові на майдані біля пам’ятника Тарасові Шевченку Рада студентів УКУ організовує Флеш-моб «Ніч на Майдані».

«У неформальній дружній атмосфері зможемо пригадати собі перші дні Євромайдану, зустрітися з друзями по революції, і, найголовніше – відсвіжити ті ідеали, заради яких ми творили Революцію Гідності. Студенти університету будуть пригощати всіх охочих чаєм з тістечками, щоб пригадати, яким гостинним і світлим був наш Майдан», – поділився Тарас Зінченко, голова студентського самоврядування УКУ.

Крім того, 1 грудня в УКУ відбудеться презентація студентського відеофільму «Великого бажайте!» і загальноуніверситетська бесіда-дискусія про цінності Майдану, в якій візьме участь проректор УКУ Мирослав Маринович. Саме 1 грудня, день річниці референдуму про незалежність України, минулого року стало одним із переломних моментів Революції. В цей день відбувся один з найбільш масових виступів людей після побиття студентів на Майдані Незалежності в Києві.

Також 3 грудня в Колегіумі УКУ (вул. Козельницька, 2) заплановано візуальне дійство, присвячене подіям Майдану та участі УКУ в Революції Гідності. На фоні фотографій студенти зможуть поділитися своїми виступами, спогадами, історіями, діалогами, поезією, музикою щодо особистого пережиття Майдану.

У грудні також запланована зустріч «Капелани Майдану» і презентація книги-альбому о. Михайла Димида «Каміння Майдану». Учасниками зустрічі стануть священики, які поділяться рефлексією про питання і виклики, які постали з досвіду Майдану щодо душпастирювання в сучасному суспільстві і гострих умовах суспільної кризи.

За матеріалами: сайту УКУ