В УКУ відбулася школа лідерства для студентів-переселенців з Донбасу

dsc_5987Більше 20 студентів-переселенців з університетів, які були перенесені з Донбасу та Криму у різні регіони України, стали учасниками Зимової школи лідерства в УКУ, яка тривала з 10 по 14 січня 2017 року.

Тут ми творимо нову еліту Донбасу, наголошує Катерина Смаглій, директорка Київського офісу Інституту Кенанна, який є співоорганізатором школи.

«Наша країна вас дуже потребує. Ви маєте виконати велику місію в Україні. Ніхто без нас її не збудує. Ми маємо важко працювати заради свободи. Все в наших руках», – звернувся до учасників ректор УКУ, о. Богдан Прах.

Метою школи є створення платформи для пошуку нових партнерів для проектів, підсилення лідерського потенціалу учасників та мережування з однодумцями.

Школа розпочала свою роботу із курсу «Лідерство та сучасні виклики» Наталії Бордун, директорки Інституту лідерства та управління УКУ.

У рамках Школи відбуваються лекції провідних викладачів та дослідників України та США, громадських діячів та політиків, таких як: Ярослав Грицак, Мирослав Маринович, Євген Глібовицький, Ганна Гопко та багатьох інших.

Студенти вмотивовані та активні, більшість з них вперше знайомляться з Університетом.

«Я вирішив взяти участь у Школі тому, що мене цікавить тема лідерства та особливо тема переселенців, оскільки я сам є переселенцем з Донецька та займаюсь питанням деокупації Донбасу. Мої очікування здійснилися щодо інтелектуального наповнення програми. Завжди хотілось познайомитись з УКУ. Мені як історику, особливо цікаво почути лекцію Ярослава Грицака», – каже Карен Нікіфоров, студент 6-го курсу.

Організаторами події є Київський офіс Інститут Кеннана, Інститут лідерства та управління УКУ, громадська організація “Українське фулбрайтівське коло” та програма ім. Фулбрайта в Україні.

Школа проводиться за фінансової підтримки Відділу культури та преси Посольства США в Україні.

Джерело: сайт «УКУ».