В УКУ відбулася традиційна «Вифлеємська гостина» – Святвечір для людей у потребі

6 січня 2023 року, у Надвечір’я Різдва Христового, в стінах Українського католицького університету відбулася традиційна «Вифлеємська гостина» – Святвечір для людей у потребі. Про це повідомляє УКУ.
 
Благодійну ініціативу організували працівники та студенти УКУ за традицією, яку університет після відновлення своєї діяльності в Україні підтримує протягом останніх 26-ти років. Схожу ініціативу запровадив свого часу Праведний Митрополит Андрей, який у стінах Богословської академії щороку напередодні різдвяних свят роздавав подарунки для людей у потребі, серед яких були не лише християни, а й, зокрема, єврейські діти.
 
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні
 
«Вифлеємську гостину» розпочали з Богослужіння у храмі Святої Софії Премудрості Божої, яке очолив отець ректор о. Богдан Прах. Відтак у стінах трапезної УКУ спільнота університету розділила святкову вечерю з одинокими людьми, тими, хто втікає від війни, а також із військовими. На гостину завітало близько 150 людей.
 
Також традиційно святкову вечерю волонтери доставили до спільноти святого Егідія, яка роздає їжу людям у потребі на околицях міста Львова, а також у Львівську обласну клінічну психіатричну лікарню.
На зображенні може бути: 13 людей, люди стоять, люди сидять та у приміщенні