В УКУ закликали українців вийти за рамки волонтерства та суспільної солідарності і формувати політичний вимір

laskin_maidanРекторат Українського католицького університету 19 лютого 2016 року звернувся до українців із закликом до самоорганізації, щоб разом шукати способів посилити свій тиск на владу і змусити її до стратегічного мислення і радикальних реформ. А також вийти за рамки волонтерства та суспільної солідарності і формувати політичний вимір.

А ще застерігають: «Не слухаймо гарячих голів, що кличуть нас силою брати владні палаци. Майдан виграв своє відчайдушне протистояння зі злом не тому, що зібрав команду крутих мачо, а тому, що стояв на стороні добра».

Президента в УКУ знову закликали зробити вибір між потаємними домовленостями з опорними людьми системи, з одного боку, і чесною співпрацею з народом – з іншого.

«Зважтесь на крок Теодора Рузвельта і разом з народом розпочніть демонтаж держави олігархату» – йдеться у зверненні.

Цей заклик, наголошують в УКУ, стосується всіх, хто отримав від народу свій владний мандат.

«У час тотальної недовіри одне до одного у нас вихід один – усім суспільством довіритись Богу. Це означає самоорганізуватись, віддаючи перевагу цінностям, а не інтересам. Тобто не торгувати Правдою. Обірвати ланцюг ворожнечі. Розчистити хащі, за якими сиротливо зіщулилась совість» – насамкінець додають у зверненні.

Повний текст звернення ректорату УКУ