В УКУ запускають програму “Покликані до любові”

“Покликані до любові”  – така навчальна програма розпочнеться в Українському Католицькому Університеті 3 жовтня. Головна мета – вишкіл осіб, відповідальних за приготування молоді до шлюбу і життя у подружжі та фахівців, задіяних у працю з родинами.

25

Програма буде корисною для:  викладачів Центрів передшлюбного приготування,    осіб, які задіяні у душпастирство родини на єпархіальному, деканальному та парафіяльному рівнях, представників релігійних організацій, які працюють з молоддю, подружжями та родинами.

 Програма “Покликані до любові” базується на затверджених Синодом УГКЦ темах для передшлюбного приготування, які охоплюють п’ять тематичних блоків, а саме: богослов’я подружжя та сім’ї, канонічне та цивільне сімейне право, біоетика, сімейна психологія, відповідальне батьківство.

Навчання триватиме із 3 жовтня 2018 р. по 6 червня 2019 року і складатиметься із двох семестрів, кожен з яких містить 2 модулі аудиторних занять та дистанційне навчання у вигляді відеолекцій та вебінарів. Перший семестр наповнений дисциплінами загального спрямування, у другому семестрі кожен з учасників зможе обрати один із п’яти напрямів навчання, відповідно до своїх зацікавлень.

За додатковою інформацією звертайтесь до Катерини Ванькович, керівника програми “Покликані до любові”: vankovych@ucu.edu.ua; +38098 261 5867

Зареєструватись на програму