В Успенському храмі Львова відбувся VI Фестиваль богородичної пісні “Богородице, Діво, радуйся”

VI Фестиваль богородичної пісні “Богородице, Діво, радуйся”, який вчора, 15 вересня 2019 року, як і попередні роки приймав історичний Успенський храм ПЦУ об’єднала колективи не тільки церковні.

До події долучилася начальник управління культури Львівської міської ради Наталія Бунда. Були вручені подяки  кожному колективу, подяка п. Юрію Сорочику та п. Любові Козак, вручення дипломів священиками парафій. Організатори переконані, що це є важливим елементом порозуміння та спільної праці для розвитку церковної культури, яка є невід’ємною частиною загальнонаціональної та формує позитивний імідж  держави на усіх шаблях суспільного життя.

До фестивалю долучилися: Львівський муніципальний хор “ГОМІН” та хор “Ставрос” Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного -диригент Руслан Ляшенко, хор “Оранта” Успенської парафії ПЦУ м. Львова – диригент Любов Вальчак, хор “Родина” Преображенської парафії м. Львова УГКЦ – диригент Ярослава Крилошанська, хор “Покрова” Покровської церкви ПЦУ м. Львова (вул. Щирецька), Наталя Половинка та “Слово і Голос”, хор Петро-Павлівської церкви – керівник Ганна Стасів – це колективи, які вчора були єдиними у молитві та своєму єстві!!!!!

Підготував отець-диякон Юрій Федів