В Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

У цьому році на церемонію сходження Благодатного вогню зібралися близько 9 тисяч паломників з усього світу.

Як повідомляє кореспондент УНІАН з Єрусалиму, сходження Благодатного вогню в цьому році сталося о 14:32 за київським часом. Під час сходження Благодатного вогню в храмі Гробу Господнього звучали молитви на багатьох мовах світу. Після сходження, передав вогонь віруючим Патріарх Єрусалимський Феофіл III. Благодатний вогонь за лічені хвилини поширився серед віруючих, які перебували в храмі, після чого його роздали людям, що очікують зовні.

Напередодні церемонії сходження Благодатного вогню Феофіл III зустрів офіційну делегацію Української Православної Церкви,що прибула за Благодатним вогнем в Єрусалим. “Я дуже радий вітати вас у святому місті Єрусалимі сьогодні. Ми вдячні Господу за те, що він дав нам це благословення – перебувати на Святій Землі і переживати ті ж важливі події Його земного життя, а особливо – Його розп’яття на хресті”, – сказав він. Патріарх Феофіл III напередодні Воскресіння Христового побажав українцям любити один одного і не втрачати надію. “Ми не повинні ніколи втрачати надію. Тому що те, що неможливо для нас – можливо для Господа. Я знаю, дуже важко сказати: люби ворога свого. Але ми повинні любити його. Немає нічого сильнішого, ніж показати опоненту, що ви його любите. Також ми вітаємо вас з вашим новим політичним лідером”, – сказав Патріарх Феофіл III.

Вже сьогодні ввечері українська делегація повернеться до Києва і передасть вогонь у Свято-Михайлівський Золотоверхий собор, де його зустріне настоятель ПЦУ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Благодатний вогонь буде перебувати в соборі, де кожен зможе запалити від нього свічку.

Джерело: УНІАН