«Ваше покликання свідчити правду», – Митрополит Епіфаній до всіх журналістів

Сьогодні своє професійне свято відзначають журналісти. З вітальним словом до представників цієї професії звернувся Митрополит Київський і всієї України Блаженніший Епіфаній, Предстоятель ПЦУ:

«Дорогі журналісти! В день вашого професійного свята висловлюю подяку за ваше особливе служіння – людям і правді, а відтак і Богу. Ви нині тримаєте оборону свого, інформаційного, фронту і воюєте проти брехні та омани російського агресора, викриваючи його антилюдські злочини та показуючи їх усьому світові.

Ваше покликання свідчити правду і прагнути справедливості є богоугодною справою, заповіданою Господом у двох заповідях блаженства: «Блаженні голодні і спраглі правди, бо вони наситяться» (Мф. 5: 6) та «Блаженні гнані за правду, бо їхнє є Царство Небесне» (Мф. 5: 10). Тож нехай Всемилостивий Господь оберігає вас і благословляє на всі добрі справи.

Добрими словами та щирою молитвою згадаймо тих журналістів, які заплатили високу ціну, віддавши власні життя за правду, свободу, за право вільно доносити інформацію до інших людей. Вони своїми ділами продовжують жити серед нас тут, в Україні, яка, попри всі плани московського тирана, не здалася, не скорилася, не роз’єдналася, а відважно, усією великою родиною, протистоїть агресору. Слава Ісусу Христу!»