Василь Рудейко: “Християнські Церкви роз’єдналися не у Києві, але вони можуть у Києві об’єднатися”

У нас Вітчизняна війна, яка заодно є і Третьою світовою. Це видно із того, наскільки світ об’єднався довкола України і підтримує нас у нашій боротьбі за незалежність. Українці подають подивугідні чуда і знаки єдності.
Традицією Київської церкви від її початків у такі часи була молитва у центральній церкві – у святій Софії. Нині час київській церкві знову зробити чудо – молитись перед нерушимою стіною. Я зумисне говорю про Київську церкву в однині. Бо на рівні її вірян нині вона єдина як ніколи.
Я прошу, молюся і благаю, щоб Дух Святий зійшов на предстоятелів нашої Церкви і хтось із них – блаженніший Святослав чи блаженніший Епіфаній – кому Дух дасть – вийшов із ініціативою спільної Літургії у святій Софії. Я прошу, молюся і благаю, щоб на цій Божественній Літургії поминали не лише папу Римського і вселенського патріарха, а всіх православних патріархів.
Християнські церкви роз’єднались не у Києві, але вони можуть у Києві об’єднатись. Не політичними заявами про об’єднання, а спільною молитвою і причастям, яке звершить і своєю рукою подасть їм Христос, а через них усім людям, згідно із текстом прекрасної молитви з Божественної Літургії св.Йоана Золотоустого.
Просимо, молимо і благаємо, зішли духа Твого нас …
Із фб-сторінки Василя Рудейка