Велика коляда у архієпископа Мечислава Мокшицького

Палац Львівських митрополитів цього року вчетверте відчинив свої двері для колядників із цілої Львівської архідієцезії. Про це інформує видання : CREDO

2

 


Від ранку і до пізнього вечора, два дні поспіль, понад півтори тисячі колядників із чотирьох областей співали колядки, показували вертепи та театралізовані дійства за різдвяними мотивами; діти, молодь та дорослі, парафіяльні спільноти, всі бажаючі прибували, щоб ділитися радістю Різдва. З кожним роком охочих узяти участь у Великій коляді стає все більше, репертуар розширюється і глядачі можуть на власні очі побачити, яка багата на таланти Львівська архідієцезія. Такі зустрічі показують, що парафіяльні спільноти розвиваються, активно діють, залучають усіх та радо діляться своїми здобутками і Різдво нашого Бога це прекрасна нагода.

3


Ініціатором Великої коляди був сам Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький. Він поділився своїми враженнями від дійства: — Різдво — це час, коли ми ходимо одні до одних на гостину, приймаємо колядників та вертепи, які нам представляють сцени з народження Божого Дитятка. Я дуже радію, що і до мого дому, до резиденції Львівських митрополитів, також прибувають колядники і то так чисельно, з гарними колядками. Діти та молодь, їхні батьки, вихователі, настоятелі та сестри черниці. Колядувати приходять також студенти з Камеруну та Нігерії, що навчаються у Львові, Франківську та Тернополі. Я під враженням від того, як ретельно підготовані всі виступи, скільки праці вкладено і щоразу щось нове. З кожним роком вертепи стають  цікавіші та багатші. І я дуже дякую за всі ці зусилля. Колядники приносять радість усім працівникам і мешканцям митрополичого палацу. Але також діляться цією радістю з усіма львів’янами, адже виходячи звідси з гарним настроєм, з усмішкою, вони заряджають усіх довкола. І радість Різдва шириться. Я всім бажаю благословення у Новому році!

46


Джерело:CREDO