«Вервиця єднає». Від Покрови щодня у прямому ефірі «Живе ТБ» запрошує молитися вервицю

«Живе телебачення», починаючи від свята Покрови Пресвятої Богородиці, щоденно у прямому ефірі буде транслювати молитву на вервиці. Молитва буде розпочинатися о 20:00 за київським часом.

 

«Вервиця єднає» – така назва не випадкова, адже у цій ідеї одразу декілька ліній єдності. Передусім, наша молитва буде єднати українців з усього світу. Наша молитва буде єднати священнослужителя, який в ефірі буде провадити молитву, з усім загалом вірних. Наша молитва буде єднати єпископів, священників з різних материків і країн, адже щодня провадити молитву буде інший душпастир. Наша молитва буде єднати усіх нас у «молитві на українській землі», адже у ці дні сестри одразу декількох згромаджень виготовляють вервиці з бурштину, які можна буде придбати (про це ще повідомимо додатково).

Як усе буде відбуватися?

Починаємо на свято Покрови. Вервицю провадить визначений священник чи єпископ (щодня хтось інший). Прямий ефір забезпечує «Живе ТБ» на усіх каналах і сторінках Церкви у соціальних мережах. Визначений священник перебуває у себе вдома або у храмі. Він може молитися сам, або зі своєю сім’єю, або й зі своєю парафією. Все починається з коротких (5-7 хвилин) роздумів на основі Євангелії дня або інших тем, які можуть бути запропоновані.

14 жовтня молитву на вервиці буде провадити владика Володимир Груца зі Львова, 15 жовтня – о. Володимир Сампара з Манчестера (Великобританія), 16 жовтня – о. Григорій Назар та сестри василіянки з Горлиці (Польща), 17 жовтня – о. Ігор Третяк з Бурштина, а у неділю, 18 жовтня, – о. Йосафат Бойко з Івано-Франківська. Далі буде.

Запрошуємо усіх до спільної щоденної молитви до Пресвятої Богородиці!

Департамент інформації УГКЦ

Джерело:http://news.ugcc.ua/