Від ракетного удару постраждав храм РКЦ у Берездівцях на Львівщині

10 жовтня 2022 року внаслідок ракетних ударів постраждав санктуарій Воздвиження Чесного Хреста у с. Берездівці на Львівщині. Про це повідомила Львівська Архідієцезія Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Про подію розповів отець Дам’ян Панков’як, сальваторіанець, настоятель парафії у Берездівцях: «Дві ракети впали одразу за парканом храму. Вибуховою хвилею вибило вікна, пошкодило штукатурку на зовнішніх стінах». На щастя, зауважив отець, у храмі не було ні вірних, ні священників, ні робітників, що вже два місяці працюють над відновленням, але цього дня не проводили робіт, тому ніхто не постраждав.

Відвідав санктуарій архиєпископ Мечислав (Мокшицький), митрополит Львівський, разом з єпископом-помічником Львівської Архідієцезії Едвардом (Кавою).

«Ми приїхали переконатися, що ніхто не постраждав, підбадьорити наших парафіян та священника, додати їм відваги. Дякуємо Богові, що ніхто не втратив життя. А те, що пошкоджене, будемо намагатися відбудувати. Дякуємо Богові за те, що вцілів вівтар», – наголосив Владика Мечислав.

Митрополит разом з єпископом-помічником та о. Дам’яном відвідали також мешканців Берездівців, чиї домівки постраждали внаслідок ракетного удару. Наслідки руйнувань вже ліквідовують, проте власними силами відновити усі споруди не вдасться – у деяких будинках  позривало дахи, повибивало вікна, посікло осколками стіни.