Від сьогодні кожен львів’янин може взяти додому Вифлеємський вогонь із каплиці Львівської міськради

Віднині у екуменічній каплиці  Львівської  міськради щоденно перебуває Вифлеємський вогонь. Кожен охочий з 9 до 18 може взяти вогонь у свою оселю.

IMG_3815


Сьогодні, 17 грудня 2018 року, представники  осередку Національної скаутської  організації “Пласт” передали міському голові Львова Андрію Садовому та працівникам Львівської міської ради Вифлеємський вогонь миру. Це вже традиційна акція, яка відбувається щороку.

DSC_1657


“Тут є частина делегації, яка взяла вогонь біля Відню у скаутів світу і дуже урочисто привезла цей Вифлеємський вогонь миру до Львова. Щоб кожен із Вас мав у своїй родині мир і злагоду, і щоб у кожному куточку планети не було війни” – зазначила голова осередку Національної скаутської організації “Пласт” у Львові Іванна Герус.

DSC_1658

Міський голова Львова Андрій Садовий підкреслив: “Всі мешканці міста Львова, всі гості, які зараз є тут, можуть приходити у Ратушу, де на першому поверсі у нас є капличка. І ми з радістю ділимося. Від ранку до вечора, кожного дня”.

DSC_1659

Нагадаємо, вже у вівторок о 19:00 під час  відкриття головної ялинки Львова пластуни передадуть Вифлеємський вогонь місту.

IMG_3819