Відбулась молитва за жертв Майдану та загиблих в АТО і зустріч Інституту постійної формації духовенства Львівської Архиєпархії УГКЦ

28168141_830400437167292_6419392788191583446_nВчора, 20 лютого 2018 року, в стінах Львівської Духовної Семінарії Святого Духа Преосвященний владика Володимир разом із духовенством Львівської Архиєпархії спільно молились панахиду за загиблих на Майдані та в АТО.

Після молитви відбулась зустріч Інституту постійної формації духовенства Львівської Архиєпархії.

В рамках зустрічі всечесніший отець Павло Дроздяк, координатор реалізації пасторальної стратегії «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» в Львівській Архиєпархії  говорив про важливість молитви приватної, і спільної молитви у храмі та про роль духовенства, яке покликане такої молитви навчати, її особисто постійно практикувати та провадити. Доктор літургійного богослов’я отець Василь Рудейко розповідав про особливість богослужінь в часі Великого посту та, зокрема, про Божественну Літургію Напередосвячених Дарів.

Після доповідей Преосвященний владика Володимир заохотив священоєреїв та священодияконів постійно провадити літургійну катехизу для вірних, принагідно пояснюючи людям чому служимо те чи інше богослужіння, яка його історія та що означають його окремі частини.

Джерело: Католицький Оглядач