Відбулося паломництво медиків і хворих до Санктуарію Матері Божої в Тартакові

Біля чудотворної ікони Матері Божої Зцілення Хворих в Тартакові зібралось багато паломників, серед яких — медики Інфекційної лікарні, психіатричної лікарні та медичної частини Університету МВС та студенти медицини. Під час молитви на розарії та молебня були висловлені прохання за зцілення недужих. Подібно, як це відбувається в Санктуарії в Люрді, Архієпископ РКЦ благословив кожного Пресвятими Дарами.

У своїй проповіді Архієпископ Мечислав Мокшицький згадав звернення св. Йоана Павла ІІ до хворих, у якому йдеться про те, що “лікар, наслідуючи Христа, іде, щоб зцілити, іде скрізь та робить те, що можливе”. Це те, що ми пережили в часі пандемії, коли тільки медики і капелани мали доступ до хворих, несучи їм допомогу і втіху.

Архієпископ уділив Таїнство Єлеопомазання для хворих. Молодь з Червонограда виставила театральну програму. Паломництво медиків і хворих, яке відбувається у першу суботу липня, продовжує розвиватися. Спільна агапа зібрала паломників на недавно повернутій плебанії. Прочани поїхали додому з водою і вином, освяченими біля чудотворної ікони Матері Божої за давньою традицією Тартаківського Санктуарію.

Джерело: Львівська Архідієцезія РКЦ в Україні

о. Григорій Драус, референт Відділу душпастирства медиків і хворих.

фото: Наталя Шандигаєва, лікар Медичної частини Університету МВС