Відійшов до вічності ієромонах-редемпторист Ярослав (Федунів)

Після тяжкої хвороби 14 серпня 2023 року відійшов до вічності ієрм. Ярослав (Федунів) ЗНІ. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила церква св. свщмч. Йосафата у Львові.
 
«Нехай милосердний Господь прийме нашого співбрата у своєму Царстві. Дякуємо, отче Ярославе, за твоє невтомне служіння і за сміливість бути з людьми у найскладніших моментах їхнього життя!» – зазначили у повідомленні. 
 
Отець Ярослав звершував активне багатолітнє служіння у Згромадженні редемптористів. Був ігуменом львівського монастиря св. Альфонса Згромадження Найсвятішого Ізбавителя, а також настоятелем храму свщмч. Миколая (Чарнецького), зведеного 2011 року. Відтак звершував служіння у монастирі святого Йосафата у Бердянську (Запорізька область), де його стараннями постав храм Різдва Пресвятої Богородиці, наріжний камінь якого було закладено 6 серпня 2017 року. Пізніше о. Ярослав став дорадником провінційного уряду Львівської провінції редемптористів, був сотрудником парафії св. свщмч. Йосафата. Окрім того, звершував служіння військового капелана – як в 2014 році, так і при повномасштабному вторгненні 2022 року. Сьогодні ж після боротьби з тяжкою недугою відійшов по вічну нагороду до Отця.