“Відповідальність християнина у сучасному суспільстві” – тема 7-го Екуменічного соціального тижня у Львові

ESW7Уже всьоме у Львові відбудеться Екуменічний соціальний тиждень. Цьогоріч він триватиме з 29 вересня по 4 жовтня 2014 року.

Учасники цьогорічного Форуму обговорять досвід становлення відповідального громадянського суспільства. Під час дискусій зосереджуватимуть увагу на відповідальності журналістів, представників соціальних організацій та кожного громадянина у часи суспільних трансформацій. Представники духовенства разом з мирянами дискутуватимуть на тему соціальної ролі Церкви в період суспільних змін. Інтегральною частиною 7-го ЕСТ є також Академічна конференція «Спадщина ІІ Ватиканського Собору у дусі Lumen gentium, Unitatis redintegratio та Orientalium Ecclesiarum». Особливу увагу звертатимуть на три декрети зазначеного собору – Lumen gentium, Unitatis redintegratio і Orientalium Ecclesiarium, оскільки вони мали виняткове значення для життя Католицької Церкви загалом та східних католиків зокрема.

Вперше під час ЕСТ відбудеться BarCamp на тему: «Ініціативна молодь: вимога часу – потреба суспільства». Захід буде спрямований на те, щоб допомогти активним молодим людям здобути організаційні навички та усвідомити власне місце та роль у громадянському суспільстві.

Програма також насичена цікавими культурно-мистецькими заходами, серед яких фотовиставка, благодійна гала-вечеря, презентація книги, вечір духовної музики та виставка-ярмарок.

Сподіваємося, що заходи 7-го Екуменічного соціального тижня будуть корисними для громади міста та гостей Львова.

Зареєструватися та переглянути програму 7-го ЕСТ Ви можете на сайті Екуменічного соціального тижня. За додатковою інформацією звертайтесь на електронну скриньку irakit@ucu.edu.ua або за телефоном (032) 240-99-44 (внутр. 166 або 273)

Також оголошується набір волонтерів для допомоги в організації 7-го Екуменічного соціального тижня. Просимо усіх бажаючих заповнити реєстраційну форму до 5 вересня 2014 року. Ви зможете цікаво та з користю провести час у колі однодумців та безкоштовно взяти участь в усіх заходах Форуму.

Бланк реєстрації волонтерів