Відтепер про Слуг Божих УГКЦ можна дізнатися зі спеціальної google-мапи

Місія «Постуляційний центр беатифікацій і канонізацій святих УГКЦ» створила актуальну карту, за якою можна дізнатися про українських Слуг Божих.

Слуга Божий — офіційний титул, який присвоюється померлому католику в період від початку процесу беатифікації до зарахування його до лику блаженних. Головні критерії для початку процесу і присвоєння особі титулу «Слуга Божий» — «святість життя» або «героїчність чеснот».

Релігійна організація Місія «Постуляційний центр беатифікацій та канонізацій святих УГКЦ» створена Декретом Глави УГКЦ на підставі рішення Синоду єпископів УГКЦ від 16–31 травня 1992 року. Метою діяльності Місії є допомагати Патріарху УГКЦ та місцевим ієрархам у проведенні процесів беатифікації і канонізації Святих УГКЦ та сприяти налагодженню сосунків з єпископами у справі беатифікації і канонізації Святих УГКЦ.

Постуляційний центр беатифікацій і канонізацій святих займається науково-пошуковою роботою матеріалів і документів, пов’язаних з життям і духовною спадщиною кандидатів на святих, публікацією біографічних матеріалів, оригінальних творів, аналітичних студій, листів і документів до беатифікаційного процесу, популяризацією кандидатів, а також пошуком і опитуванням наочних свідків, які знали Слуг Божих, що перебувають у беатифікаційному процесі.

Життєписи Слуг Божих УГКЦ можна дізнатися на сайті Місії. Проте інтерактивна карта наочно показує місця їхнього народження, життя й відходу до вічності. Зокрема, зараз на мапу нанесено 44 імені, зосереджені на Заході України. 

Завдяки ресурсу можна не тільки дізнатися про кандидатів до беатифікації у своїй місцевості, а й долучитися до справи їхньої популяризації, або ж надати власні свідчення. До цього заохочують у Місії.

Свідчення за вислухані молитви й отримані ласки за посередництвом Слуги Божого можна надсилати за адресою:

Місія «Постуляційний центр беатифікації й канонізації святих УГКЦ»

пл. Соборна За, м. Львів, 79008

Переглянути мапу можна за посиланням: Google Earth