Військовий капелан УГКЦ зі Львівщини отримав нагороду від Президента

 orden_sukmanovskyj Заслужену нагороду від імені Президента України Петра Порошенка – орден «За заслуги» ІІІ ступеня, військовому капелану, декану Золочівському Української Греко-Католицької Церкви, будівничому і настоятелю храму Блаженного Миколая Чарнецького о. Михайлу Сукмановському вручив у понеділок, у понеділок, 25 липня під час виїзної наради, що проходила в залі засідань Золочівського районного Народного дому імені Ігоря Білозора, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

 Отець Михайло щиросердечно подякував усій громаді Золочівщини, землякам із США та країн Європейського Союзу, які вносять свою потужну лепту не лише допомогою населенню та військовослужбовцям у війні, що триває на Сході України, а й доволі часто дітям з обмеженими можливостями, медичним закладам, військовим частинам та багатьом потребуючим категоріям населення всієї Львівщини та України.

 Священнослужитель, який не тільки організовує і благословляє поїздки в зону проведення антитерористичної операції, а й сам побував більше ніж 20 разів не лише на блок-постах, а й на передовій, каже, що орден є не його особистою нагородою, а передусім визнанням заслуг усіх людей, які доволі часто віддають останнє задля нашої спільної перемоги.

 На запитання про те, наскільки є сумісними поняття «зброя» і «священнослужитель», відповідає: «У будь-якій ситуації для священика найголовнішою зброєю завжди була і залишатиметься молитва»

Джерело: «Департамент інформації УГКЦ».

Фото: Департамент інформації УГКЦ.