Вірян запрошують на прощу до чудотворної каплиці с. Боринич, що на Ходорівщині

19 серпня, у свято Преображення Господнього, вірян запрошують до каплички, що біля села Бориничі на Ходорівщині, де 158 років тому з’явилася Богородиця. Початок Літургії о 12:00.

Відновити духовні сили, отримати зцілення і принести Богові молитву за рідних і близьких, – з такими інтенціями організатори кличуть на прощу до Боринич до найстарішої чудотворної каплиці Львівщини. Цьогоріч виповнюється 158 років від чудотворного явлення Пречистої Діви Марії у Бориницькій капличці. За цей час там відбувалося чимало чудес, оздоровлень і зцілень.

«Надзвичайна історія трапилась у 1863 р., коли німа дівчинка-пастушка оздоровилась від важкої недуги й заговорила, п’ючи воду та обливаючись нею з кринички, що у лісі поблизу села Бориничі. Їй тоді явилась Божа Матір. Граф Володимир Борковський фундував згодом спорудження тут каплички. Папа Римський Пій IX у 1865 р. надав капличці відпустову грамоту. В радянські часи капличку неодноразово руйнували, а криничку засипали. Вже в часи національного відродження у 1988 р. парох і парафіяни села Бориничі відновили відпустове місце і відбудували капличку, наражаючи себе на небезпеку», – йдеться в повідомленні.

Цілюща вода Бориницької каплички вже понад півтори сотні літ дарує людям здоров’я та красу.

Отож, 19 серпня, у свято Преображення Господнього, вірян закликають долучитися до прощі.

Локація – Стрийський район, село Бориничі.

Телефон для довідок: 067 673 33 09