Вірян запрошують на святкову Літургію у найстарішій чудотворній каплиці Львівщини

19 серпня, на свято Преображення Господнього, у селі Бориничі на Ходорівщині відбудеться святкова Літургія у найстарішій чудотворній каплиці Львівщини. Вірян запрошують до каплички, де 159 років тому з’явилася Божа Матір.

«Відновити духовні сили, отримати захист і зцілення та принести Богові молитву за Українське військо, рідних і близьких – з такими інтенціями вірян запрошують на святкову Літургію до Боринич до найстарішої чудотворної каплиці Львівщини. Саме цьогоріч виповнюється 159 років від чудотворного явлення Пречистої Діви Марії у Бориницькій капличці. Там відбувалося чимало чудес, оздоровлень і зцілень», – запрошують усіх охочих.

Надзвичайна історія трапилась у 1863 р., коли німа дівчинка-пастушка оздоровилась від важкої недуги й заговорила, п’ючи воду та обливаючись нею з кринички, що у лісі поблизу села Бориничі. Їй тоді явилась Божа Матір. Граф Володимир Борковський фундував згодом спорудження тут каплички. Папа Римський Пій IX у 1865 р. надав капличці відпустову грамоту. В радянські часи капличку неодноразово руйнували, а криничку засипали. Вже в часи національного відродження 1988 р. парох і парафіяни села Бориничі відновили відпустове місце і відбудували капличку, наражаючи себе на небезпеку. Цілюща вода Бориницької каплички вже понад півтори сотні літ дарує людям здоров’я та красу.

Локація – Стрийський район, село Бориничі.

Початок о 12:00.

Тел. для довідок: 067 67 333 09

 

 

Повідомила Ольга Максим’як