Віта Якубовська: “Сьогодні кожен із нас може простягнути руку допомоги”

16 травня 2022 року, у межах спільного проєкту сайту “Духовна велич Львова” та Інституту екуменічних студій УКУ “Соціальне служіння у релігійних громадах”, відбулася чергова зустріч. Нашим спікером була Віта Якубовська – журналістка видання “CREDO”, відповідальна за зв’язки з громадськістю Благодійного Фонду “Даймо Надію”, який діє при Львівській Архидієцезії РКЦ. У межах зустрічі Віта розповіла про досвід допомоги дітям з обмеженими можливостями та їхнім родинам, а також поділилася історіями такого особливого досвіду під час війни. Гостя розповіла, як важливо у нашому суспільстві приймати інше життя і вміти його цінувати.

“Сьогодні кожен із нас може простягнути руку допомоги. Це не вимагає надзвичайних зусиль. Простягнути склянку води, усміхнутися, підтримати емоційно. Нам всім зараз дуже необхідна єдність у всьому і просто підтримка”, – зазначила Віта Якубовська.

Нагадаємо, що перша зустріч проєкту відбулася минулого тижня у Львівській православній богословській академії ПЦУ, де своїм досвідом соціального служіння ділилися волонтери організації “Елеос-Львів”.

17 травня відбудеться чергова зустріч з Головою Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я сестрою Севастіяною (Карвацькою). До наших заходів долучаємо тимчасово переміщених осіб, які прагнуть знайти себе у волонтерському служінні, а також всіх охочих львів’ян.