Владика Димитрій, Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП очолив екуменічну молитву у Латинській катедрі

DSC_0247У львівській митрополичій Базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії Римо-католицької Церкви 25 січня відбулося екуменічне богослужіння на завершення Тижня молитов за єдність християн. Очолив молитву перед спільною Літургією владика Димитрій, Митрополит Львівський і Сокальський Української Православної Церкви Київського Патріархату у співслужіні духівників Львівської єпархії.

Владика подякував за запрошення до спільної молитви та висловив радість з приводу того, що молитва за мир у нашій країні єднає всіх. Також митрополит висловив сподівання, що Всеправославний собор, який хочуть скликати представники всіх Православних Церков, не стане причиною поглиблення поділу, а  навпаки буде великим кроком в напрямку до єдності.

Екуменічна-молитва-у-Львові-2

Далі відбулася спільна Свята Меса, яку очолив Архиєпископ Мечислав Мокшицький. У своїй проповіді владика наголосив на особливій цінності Святого Письма, яке маючи однакове значення для християн всіх традицій, повинно бути реальною підставою для єдності.

Екуменічна-молитва-у-Львові-6

«Брати і сестри, проголошувати діла Господні – це ніщо інше, як йти дорогою Євангелія, чинячи добро собі та іншим, люблячи ближнього, як себе самого, виконуючи заповідь Христа – любіть один одного, як я полюбив вас. А Господня любов не ділить, не шукає похвали, не поривається до гніву, не задумує зла, Божа любов є вічною, бо є найважливішою. Бажаймо собі взаємно, щоб любов, правдивий образ єдності християн, які тепер на різних дорогах, але прямують до однієї цілі, привела до вічності, до спасіння. Нехай весь світ побачить, що хочемо і можемо любитися, а ті які ще не пізнали Господа нехай вчаться любові від нас охрещених і сповідуючих правду про Христа, убого вчителя з Назарета».

Особливий акцент екуменічному богослужінню надав хор Об’єднання незалежних харизматичних християнських церков України Повного Євангелія «Джерело Життя».

Екуменічна-молитва-у-Львові-5

Після завершення заходів духівники зробили спільне фото.

Екуменічна-молитва-у-Львові-3

За матеріалами: www.credo-ua.org