Владика Микола Бичок: “Святість – це те, як ми діємо в недосконалих життєвих умовах”

Якщо ти хочеш прожити все  життя з Богом,  то проживи з Ним принаймі один день.  До цього заохочує владика Микола Бичок, єпископ Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра й Павла  на своїй фейсбук-сторінці з нагоди Неділі Всіх Святих.

ТИ МАЄШ СТАТИ СВЯТИМ!

«Хто, я? Та ви жартуєте, отче. Який з мене святий! Я проста людина, в мене сім’я, діти, різні проблеми… То для вибраних, для священиків, для тих хто в монастирі, а я, та ні…»

За словами архиєрея, святість – це не ідеальні обставини, а наше повсякденне життя та недосконалі ситуації, у яких ми можемо показати Богові, що ми любимо Його і приймаємо Його Волю: 45 хвилин очікування на когось; дорожні затори; водій, що «підрізає»; переповнені маршутки; сплата різних рахунків; заміна брудних пелюшок; загублений гаманець і невічливий продавець у продуктовому магазині…

“Святість – це те, як ми діємо в недосконалих життєвих умовах, коли ми вибираємо Бога або гріх”, – переконаний владика Микола Бичок.

Єпископ привів у приклад слова папи Франциска, який навчає: «Якщо ти здатний не обмовляти свого ближнього та прикусити свій язик – ти вже на добрій дорозі до святості».

“Коли ти хочеш прожити все  життя з Богом, проживи з Ним лише один день”, – заохочує він.