Владика Степан Сус до жителів Ліванського Бейруту: ” Ваші терпіння, смутки і надії, є також нашими”

Дорогі Сестри і Брати, дорогі мешканці Бейруту, наші співвітчизники та вірні нашої Церкви в Лівані!


Дозвольте звернутись до Вас із словами братерського співчуття та тривоги у зв’язку з вчорашніми подіями у Бейруті. Через Засоби Масової Інформації відлуння тих руйнівних вибухів рознесились по усьому світу, а ваші особисті переживання, побоювання та схвильованості передались також і кожному з нас.
В цей момент, коли намагаєтесь у надії розпочати новий день життя та історії, запрошую Вас разом з Христом, нашим Спасителем ввірити усіх, хто постраждав і терпить у руки Милосердного Отця: «У руки Твої, Отче віддаю дух мій» (Лкю 23, 46), віддаємо тривоги, віддаємо надії і віддаємо наше життя. Хочу запевнити Вас, що із щирим братерським і християнським співчуттям слідкуємо за подіями, які у Вас відбуваються. З України і з Патріаршого Собору Святого Воскресіння присилаємо Вам нашу молитву і щирі співчуття, запевнюючи, що Ваші терпіння, смутки, тривоги і надії, є також і нашими. Молимось за Вас!
Хай Господь Вас оберігає і захищає, наповнить Своїм миром. Відвідає Вас і Своєю Присутністю, розділяючи щоденність, потішить Вас. Пресвята Богородиця Харіса, що з вершини Ливанських гір споглядає і заступається за Вами і за усіма жителями Богоспасаємого Ливану хай влиє світло надії відганяючи темряву страху. Святі Ливанського Народу Юрій Побідоносець, Марон, Шарбель, Рафка, Німатулла хай надихають Вас покладати довіру і уповати на Господа і не втрачати довіру до людини.
В очікуванні на зустріч із Вами, з молитвою та пастирським благословенням.
Преосвященіший владика Степан Сус – Голова Пасторально-Міграційного Відділу Патріаршої Курії УГКЦ.