Владика Степан Сус вперше звершить Літургію у Львові як єпископ

26 січня 2020 року Владика Степан Сус вперше звершить у Львові Божественну Літургію як єпископ. Про це Куріальний єпископ Києво-Галицького Верховного Архиєпископа із титулярним осідком Зиґріса  повідомив у коментарі виданню GalNet.  Божественну Літургію Владика Степан звершить у Гарнізонному храмі св. апостолів Петра і Павла, де раніше був настоятелем.

“26 січня буде моя перша Божественна Літургія у Гарнізонному храмі як єпископа. Я приїду її служити. Це дуже хвилюючий момент”, – зізнається владика Степан.

“Наразі я ще виконую функції настоятеля Гарнізонного храму – бо не передав ще всі справи”, – поінформував Владика Степан і додав:

“Настоятелів храму у Львівській Архиєпархії призначає місцевий єпископ. У даному випадку – це Митрополит Ігор. Він призначить когось нового. Поки що чекаємо. Я думаю, це буде хтось із наших капеланів. Але хто конкретно це має бути – я не знаю. Коли призначають настоятеля, тоді або місцевий єпископ, або хтось за його дорученням, приїжджає у храм і зачитує лист-призначення. І з того моменту людина є настоятелем”.

Джерело: ГалНет