Владика Володимир до Дня матері: “Сьогодні свято кожної жінки, яка прагне любити і служити”

Таку думку висловив владика Володимир, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, під час проповіді у другу неділю травня, в Архикатедральному соборі Св. Юра.

“Сьогодні, у другу неділю травня, у розпал весни, ми святкуємо День матері. В цей день з нашого Святоюрського пагорба лине гімн прослави на адресу материнства “, – наголосив єпископ.

За його словами, мама – це дуже широке поняття.  Сьогодні згадуємо також про матерів: міста, парафії, архиєпархії, наших шкіл.  Це свято кожної жінки, яка може біологічно не є матір’ю, але прагне любити і служити.

“Все ж сьогодні ми пам’ятаємо про наших біологічних матерів. Ми їх вітаємо. Хто має можливість їх побачити, той напевно подарує обійми. Хто не має такої можливості, то обов’язково зателефонуйте і привітайте їх. А чиї матері відійшли до вічності, то молімося за них. Ми сьогодні не маємо можливості відвідати їхні могили, але молитва нас єднає.   Вона не знає карантину і кордонів”, – наголосив архиєрей. 

“Дякуємо Богу за тих осіб, хто подарував нам життя. Дякуємо не лише за життя, а також за виховання і за формацію. Мама своїй дитині найперше дарує безпеку і опіку”, – додав єпископ-помічник Львівської Архиєпархії.

“Покровителькою материнства є Пресвята Богородиця. Нехай вона буде нашою заступницею на дорогах нашого життя. Нехай зараз лине це моління з нашого пагорбу, щоб матері жили. Вони не можуть померти доки ми про них пам’ятаємо. На многії і благії літа! “, – на завершення свого вітального слова побажав владика Володимир.