Владика Володимир: “Подивімося, куди ми прямуємо і що інвестуємо у власне життя!”

Ісус Христос після своєї молитви до Бога-Отця показує нам дальші кроки своєї солідарності з людиною. Тобто, конкретно зі мною і з тобою. Христос не мав потреби навіть хреститися, але Він хоче бути солідарним у моїй дорозі навернення. Рівно ж Він є солідарним у моїх випробовуваннях на стежках цього світу.  На цьому наголосив владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії під час проповіді до вірних в Архикатедральному соборі св. Юра. 

Проповідник пригадує про три спокуси Христа, які Він отримау у пустелі.  За його словами, вони завжди чигають над нами: їжа, влада і слава. Архиєрей наголосив на їхній актуальності у наш час споживацтва. Відповідно ці спокуси відносяться до людей, до речей і до Бога. 

Святий Альфонс влучно зауважував, що саме  та людина є паном і господарем цього світу, яка від нього нічого не потребує. 

Єпископ заохочує вірних розважити над двома фундаментальними питаннями: що я потребую від цього світу? Що може мені цей світ дати такого, щоб мене супроводжувало у вічності? 

На його переконання саме у цьому полягає  дорога спасіння кожної людини: від хрещення до моєї особистої Пасхи.  

“Як я йду цією дорогою? Чи я часом Бога не провокую. Чи часом його “не спокушаю”? Чи не вимагаю чогось від нього? Чи не ставлю у свої рамки життя”? – знову запитує він і додає, що мало би бути навпаки. 

“Завжди пригадую собі слова одного місіонаря, який казав так: “якщо вмирати, то за Євангелію, а не за якусь глупоту”. Подивімся, куди прямуємо і що інвестуємо у наше життя”!- додав на завершення Преосвященніший Володимир.