Вокальний гурт «Орфей» колядуватиме львів’янам на Богоявлення

orpheus_concertgebouwУ понеділок, 19 січня, у день свята Богоявлення у Львові на площі Ринок для львів’ян та гостей міста о 13.00 год. колядуватиме чоловічий вокальний октет «Орфей» зі спеціальною різдвяною програмою.

Після виступу колективу, о 13.30 год. біля Ратуші відбудуться загальноміський екуменічний молебень та Йорданське водосвяття за участю духовенства різних християнських конфесій міста, які очолить Висикопреосвященний владика Димитрій, Митрополит Львівський і Сокальський Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Зауважимо, концертна діяльність октету «Орфей» розпочалась у Львові у 2001 році, в той же час колектив брав участь у святковому концерті присвяченому приїзду до Львова Папи Римського Івана Павла ІІ. В репертуарі колективу українська та закордонна духовна музика, літургія східного обряду, українські народні та популярні пісні в різноманітних обробках, а також цікаві зразки світової музики. «Орфей» також виконує нові пісні, написані або аранжовані самими ж співаками гурту. Колектив працює в різних виконавських стилях, але головною сферою діяльності ансамблю є акапельний спів.

Октет часто бере участь у недільних та святкових богослужіннях у церквах області, а також виступає в різдвяний період зі спеціальною різдвяною концертною програмою у Львові та області. У творчому доробку колективу є чотири аудіоальбоми та два DVD, серед яких “Українська Духовна та Різдвяна музика”.