Волонтерство – як вияв любові до ближнього

21-22 червня у Львові відбувася “Форум відповідального волонтерства”. Упродовж двох днів була насичена програма, де кожен охочий міг краще пізнати специфіку праці із літніми людьми. Цей форум складався із двох частин: перший день був теоретично- практичний у формі лекцій, де спікери(доповідачі) не лише розповідали про свій досвід праці у даній сфері, але для учасників провели невеличкі майстер-класи. День другий був більш практичний, адже зустріч відбувалася у геріатричному пансіонаті (вул. Медової Печери 71), де мали змогу не лише познайомитися із мешканцями, але весело провести час.

         21 червня у Центрі Шептицького відбулося три лекції. Перша від Наталки Аврамчук, присвячена темі «Пізнання себе та інших крізь призму танце – рухової терапії», друга – від Юлії Стаднцької про «Особливості вікової психології» та третя лекція від засновниці проекту #старістьНАрадість Оксани Бринзак на тему «Нащо літнім людям молодь, а молоді літні люди». 

22 червня у геріатричному пансіонаті завершальну науку мав отець Ігор Пецюх з темою «Смертю – смерть подолав». У своєму слові о. Ігор запропонував кожному роздумати над тим, що означає бути християнином. Волонтери мали нагоду познайомитися з мешканцями та  гарно поспілкуватися. Гості Даниїл Остюк та Микола Габрук доповнили наше свято музичним супроводом та подарували всім неперевершені емоції.  Після концерту Валентина Жук провела оздоровчо – реабілітаційні заходи рухової активності. На завершення всі, хто долучився до програми отримали невеличкий частунок.

  Думаю, що цей форум став корисним для всіх його учасників, оскільки багато хто зареєструвався є волонтерами, а хтось можливо придивлявся і обов’язково долучиться до цієї благородної справи. Зрештою дані знання допоможуть краще зрозуміти своїх бабусь і дідусів. 

 Більше інформації про проект #старістьНАрадість можна дізнатися перейшовши за цим посиланням

Підготував Ігор Потерейко

Частина фото д. Андрія Шестака