Волонтери “Майстерні милосердя” організують Великодній сніданок для жителів геріатричного пансіонату

У перший день весни, 1 березня 2020 року, з новими силами зустрілися і благодійники волонтерської дружини “Майстерня милосердя”, яка діє при Комісії УГКЦ  у справах душпастирства охорони здоров’я Патріаршої Курії та опікується жителями Львівського геріатричного пансіонату та пацієнтами кількох лікарень Львова.  Як зазначають організатори, це була вже друга, особлива зустріч друзів-волонтерів, та однодумців. Під час події “Майстерня милосердя” отримала свій логотип-символ, який створила талановита юна художниця Андріанка Чухній.

Втім головним завданням зустрічі було окреслити плани на майбутнє.  Волонтери планують організувати Великодній сніданок для людей похилого віку, які мешкають у Львівсьому геріатричному пансіонаті, а також долучаться до масштабних заходів, які організовує фонд “З янголом на плечі” на підтримку  дітей з онкологією. 

“Перш за все, зараз плануємо організувати смачний Великодній сніданок для жителів Львівського геріатричного пансіонату. Щоб залучити на це фінанси, голова Комісії душпастирства охорони здоров’я с. Севастіяна (Карвацька), яка чудово малює писанки, проведе кілька майстер-класів. Долучитися зможуть усі охочі. Інформація про цю подію буде на нашому сайті Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я, який вже активно працює”.

Додамо, що силами волонтерської дружини “Майстерня милосердя” вже було організовано Різдвяне частування для бабусів та дідусів з геріатрчного пансіонату. Вони  потім зізнавалися, що смачнішого частування ще не куштували. Це й надихнуло волонтерів зробити Великодній сніданок.

Щоб долучитися до волонтерської дружини “Майстеря Милосердя” звертайтеся до Мирослави Полець

У публікації використано матеріали із фб-сторінки Мирослави Полець