«Ворог зупиниться там, де ми його зупинимо» – митрополит Димитрій про ситуацію в Україні

_DSC3199У січні Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій перебував з Архипастирськими відвідинами у Бродівському благочинні.

У проповіді за Божественною Літургією у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Броди очільник єпархії наголосив на питанні бойових дій на Сході України:

“Багато хто ставить перед собою, перед політиками і духовенством (як мені відомо, навіть перед нашим Патріархом) таке питання: для чого туди йти, що там захищати, якщо ті люди не хочуть бути в Україні? Патріарх відповідає дуже мудро: треба йти туди і захищати там Україну, щоби не довелося потім її захищати на Галичині. У цьому є правда й істина, бо ворог зупиниться там, де ми його зупинимо, де ми скажемо йому зупинитися. Адже саме так було на Євромайдані, який став точкою відліку історії нової України. І не розчаровуймося, не знаходячи, можливо, цієї нової України довкола себе, бо вона найперше народилася у нашій свідомості і наших серцях. Свобода є дар Божественний і великий і відстоювання її є справа священна” – переконаний владика Димитрій.

За матеріалами: gradleva.com