Львівська молодь записала музичний кліп “Блаженні сестри Йосифітки”

 Про це розповіли на фб-сторінці Згромадження сестер святого Йосифа Обручника Пресвятої Діви Марії.

«До створення цього музичного кліпу спонукали сестри Згромадження св. Йосифа з Бразилії. А с. Єлисавета Бігун, Головна Настоятелька Згромадження, ласкаво благословила нас на цю Божу справу”, – розповіла львівська молодь.
Автором пісні «Блаженні сестри Йосифітки» є о. Василь Мендрунь, ЧСВВ.
 
“Сестри з Бразилії запалили своїм виконанням і з’явилось бажання записати цю пісню в Україні, і щоб це зробила українська молодь. Ми хотіли зробити це по-сучасному і духовно. Аби ця пісня могла торкнути серця кожну людину…
Блаженні сестри Олімпія і Лаврентія віддали своє життя, пішовши на Сибір і на смерть за віру ще сімдесят років тому, проте їх подвиг сьогодні як ніколи актуальний. Коли на війні щодня наші воїни віддають своє життя за інших. Тому і ми захотіли, щоб ця пісня зазвучала знову, і щоб свідоцтво мучениць запалило серця багатьох. Для нас було важливо, щоб виконавці були людьми церковними, людьми, котрі живуть близько з Ісусом. Ще місяць назад ми не зналися між собою, а сьогодні є однією родиною в Христі. Ця пісня об’єднала талановитих, побожних і творчих людей. Під час запису ми відчули вияв Божої волі, Божої любові і Його присутності. Бог захотів і здійснив це через нас – таких різних, і дав багато Своїх ласк. Все – з Богом і через Бога!», – розповіли Сестри Йосифітки.
Над піснею працювали:
Гаєва Ірина
Будз Іван
Захарко Катерина
Захар Озерський
Яворська Олена
Костів Михайло
Анна Філаретова
Оператор: Бузенко Микола
Послухати відео можна за посиланням