Вперше пленарна зустріч Ради Єпископських Конференцій Європи відбудеться у Святій Землі

рэкэНа запрошення латинського Патріарха Єрусалиму, Рада Єпископських Конференцій Європи свою чергову щорічну пленарну зустріч, яка триватиме від 11 до 16 вересня 2015 р., проведе у Святій Землі. «Обравши Святу Землю, як місце наступної зустрічі, – зазначено у повідомленні Ради, – провідники європейських єпископських конференцій мають намір здійснити прощу до коріння Європи та європейської культури».

Програмою зустрічі передбачені роздуми над постаттю Ісуса Христа в контексті актуальних викликів Церкви у Європі, а також – молитви у різних святинях, які сягають початків християнської віри. Так, у контексті приготування до Синоду Єпископів про сім’ю та напередодні Всесвітньої зустрічі родин у Філадельфії, особливого значення набирає молитовне чування в наміренні сімей, заплановане не 12 вересня у Назареті.

У Вифлеємі учасники пленарної зустрічі відвідають різні харитативні заклади, проваджені Церквою, зустрінуться з настоятелем Отців Францисканців у Святій Землі о. П’єрбаттістом Піццабаллою, ОБМ, з єпископами Асамблеї Католицьких Ієрархів Святої Землі, з представниками інших конфесій. Передбачено також зустрічі з представниками влади та ізраїльськими й палестинськими політиками. Пленарна Асамблея завершиться Євхаристійним богослуженням в базиліці Господнього Гробу в Єрусалимі.

Пригадаємо, що Рада Єпископських Конференцій Європи об’єднує провідників 33-ох європейських єпископатів, до яких приєднуються архиєпископи Люксембургу й Монако, маронітський архиєпископ Кіпру, ординарій Кишинева, греко-католицький єпарх Мукачева та Апостольський Адміністратор Естонії, які представляють католиків 45 європейських країн. Україна має в Раді трьох представників – Главу Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства, Голову Конференції Римо-Католицьких Єпископів в Україні та Мукачівського єпарха.

 За матеріалами http://diocese-lviv.orgрэкэ