Вселенський Патріарх Варфоломій: “Богородиця завершить війну в Україні”

«Мир сьогодні глибоко поранений на мученицькій українській землі», — наголосив патріарх Варфоломій під час проповіді в одній із церков Константинополя освяченій на честь Благовіщення.

Про це повідомляє Духовний фронт України з посиланням на пресслужбу Вселенського патріархату.

“Тому ми прийшли сюди сьогодні ввечері, щоб ще один рік поклонитися пречистій дочці Назарету (Діві Марії, – ред.) і звернутись до неї з особливим проханням: припинити страшну війну в Україні та всі лиха, які війна принесла, щоб переміг благочестивий український народ, поставити його під Божественний Промисел і підвищити його до відродження, після цього нестерпного випробування, яке вони переживають цілий місяць. Сьогодні ми об’єднуємо наші молитви про те, щоб звістка Благовіщення, цей голос оптимізму та надії, це проголошення радості та втіхи, ця блага звістка про Боже благословення досягла закривавленої України, яка цього так потребує”, – сказав патріарх Варфоломій.

“І ми впевнені, що Мати Божа може це зробити, тому що Її чує Її Син, тому що Вона пишається Ним, тому що Вона дала Йому тіло і привела Його до центру драми нашої історії, щоб спокутувати нас”, – додав патріарх.

Після цього Вселенський патріарх торкнувся теми Благовіщення.

“Нічого не знаючи заздалегідь, без жодного попередження, Діва Марія була готова до цієї таємниці божественного материнства. Вона була шлюбною палатою, не дочекавшись нареченого. Вона була раєм, не знаючи, що через неї мало зійти Сонце, як каже святий Миколай Кавасила”.

Джерело: “Духовний фронт України”