Вселенський Патріарх Варфоломій висловився проти війни в Україні і запевнив у молитвах за мир

У центрі Європи, на кордоні Росії та України, вирує війна, загинули тисячі молодих українців, і весь світ не хоче розширення цієї війни.

Про це сказав Патріарх Варфоломій на урочистостях на острові Імброс, йдеться на сайті Вселенського Патріархату. Про це інформує “Релігійна правда”.

Як зазначається, Вселенський Патріарх Варфоломій відвідав та благословив урочисте відкриття оновленої старовинної каплиці Св. Трифона в Шиноуді на його рідному острові Імброс, яке здійснив митрополит Імброський і Тенедоський Кирило.

Вселенський Патріарх з великим розчуленням говорив про свою глибоку любов до своєї малої ​​батьківщини та своїх співвітчизників, характеризуючи як «благословення Бога» кожне паломництво до Імброса.

У своїй промові Вселенський Патріарх також згадав про напругу у Східній Європі та побажав миру.

«Звуки пострілів лунають у різних куточках світу. У центрі Європи, на кордоні Росії та України, майже вирує війна. Це почалося дуже давно на сході України. Якщо я правильно пам’ятаю, ЗМІ повідомляють, що загинули тисячі молодих людей, переважно українців, і весь світ не хоче розширення цієї війни. Наша Церква, наш Священний Центр у Фанарі молиться за мир у світі, щоб не прийшов знову той фатальний час, коли загинуть тисячі молодих людей, залишиться дітей-сиріт і вдів, згорьованих матерів. Війна ніколи не мала добрих результатів», – сказав він.