Всіх охочих запрошують долучитись пожертвою для “Вифлеємської гостини”

6 січня, у Надвечір’я Різдва Христового в стінах Українського католицького університету працівники та студенти організовують благодійну ініціативу – «Вифлеємська гостина». Аби самотні люди і ті, хто в потребі змогли відчути атмосферу Різдва, організатори просять підтримати акцію, долучившись до збору коштів та стати волонтерами.
Схожу ініціативу запровадив ще митрополит Андрей Шептицький, який у стінах Богословської академії щороку, напередодні різдвяних свят, роздавав подарунки для людей у потребі, серед яких були не лише християни, а й зокрема єврейські діти. Український католицький університет після відновлення своєї діяльності в Україні підтримує цю традицію протягом останніх 26-ти років.
Цей рік не стане виключенням, однак попри пандемію та фінансову скруту у всьому світі, організатори  просяит всіх небайдужих долучитися до збору коштів та підтримати нашу ініціативу.
Організатори «Вифлеємської гостини 2021» – деканат з душпастирських справ спільно з деканатом студентського життя УКУ запрошують допомогти у проведенні Святвечора. Пожертви можна переказувати на картку 4441 1144 2563 3045 (Роман Хмизюк, референт деканату з душпастирських справ).
 
Ціль – збірки 60 тис. грн. Завдяки цим пожертвам, можна пригостити Різдвяною вечерею щонайменше 100 осіб у трапезній УКУ, а також, по можливості, привезти страви для Святої вечері пацієнтам Обласної клінічної психіатричної лікарні, Паліативного відділення Шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького та виправної колонії №30.
 
Цього року організатори очікують в гості 100 осіб, тож запрошують долучитися до допомоги волонтерів 5−6 січня (розставити стільці, столи, їжу, декорувати зал). Щоби долучитися до організації гостини як волонтер, телефонуйте за номером +380 97 804 40 01 (Анастасія Кисіль, студентка ФБФ) або реєструйтеся на сайті volonteryou.com у розділі «Волонтерю для громади».
Запрошуємо усіх поділитися радістю великого свята. Нехай у цей різдвяний час ніхто не почувається самотнім, бо Христос прийшов у світ однаково для всіх!
За деталями звертайтеся за телефоном +380983124296 (Роман Хмизюк).
 
За інформацією Фейсбук-сторінки ініціативи