Вулицями Львова пройде процесія з мощами бл. Якова Стрепи

_(Jakub_Strepa)На честь покровителя Львівської архідієцезії РКЦ бл. Якова Стрепи 6 вересня вулицями Львова пройде чергова Процесія з його мощами. «В цей настільки важкий час ми не можемо злегковажити потужністю молитви та єдності, які можемо досвідчити у спільноті Церкви. Проявом тієї спільноти і стане ця процесія» – наголошують організатори.

Як повідомляють на сайті Львівської архідієцезії РКЦ, цьогорічні урочистості будуть не лише декларацією віри але й криком про допомогу, примирення та завершення війни. «Подібно як і св. Яків бажаємо віддати цю важку справу Матері Сина Божого і під час процесії будемо молитися молитвою Святого Розарію саме в тих намірах» – зазначили організатори. Духовним провідником цьогорічних урочистостей буде Архієпископ Тадеуш Кондрусєвіч з Мінська.

Вже вдруге, за намовами Шановних Отців, урочистості на честь бл. Якова Степи, поєднані з Архідієцезіяльним Днем Молоді, що поєднаний з приготуванням до Світових Днів Молоді у 2016 р. З цієї нагоди до Львова прибуде Хрест Всесвітніх Днів Молоді, який є особливим знаком, що об’єднує молодь всього світу. Передасть його молодь з Литви, де саме завершується його проща.

Детальнішу програму дивіться тут.