Вулицями Львова пройде традиційна молитовна хресна хода

1305057У Хрестопоклінну неділю, 15 березня 2015 року, вулицями Львова пройде молитовна хресна хода, яку традиційно організовує Львівська архиєпархія УГКЦ за підтримки Львівської міської ради.

Захід розпочнеться о 15.00 год. біля храму Святого архистратига Михаїла (вул. Винниченка, 22) та пройде маршрутом: вул. В.Винниченка, – вул. Підвальна, – пл. Митна, – пл. Соборна, – пл. Галицька, – пл. А.Міцкевича, – пр. Свободи, – вул. Академіка В. Гнатюка, – пл. Генерала Г. Григоренка – вул. Листопадового Чину, – пл. Св. Юра, 5. Триватиме хода до 19.00 год. і завершиться на площі перед Архикатедральним собором Святого Юра.

У спільній молитві візьмуть участь: духовенство Львівської архиєпархії, монашество, студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа, Українського католицького університету, представники влади міста і області, ректори та студентство львівських вищих навчальних закладів.

З нагоди Року Митрополита Андрея Шептицького, особливістю хресної ходи будуть розважання слуги Божого Андрея, які читатимуть на молитовних зупинках.

1_3b4adСимволом цьогорічної молитовної ходи буде березовий хрест, який є копією того хреста, що був освячений у День Незалежності України, 24 серпня 2014 року, і вцілів під час жахливих обстрілів українського військового табору.

«У вересні 2014 бойовики та російські агресори обстріляли ракетними установками с. Побєда Луганської області. У результаті був знищений український військовий табір разом з технікою, але залишився неушкодженим березовий Хрест Господній, який був освячений на День Незалежності України, 24 серпня 2014 року. Під час обстрілу не загинув ніхто з особового складу територіальної оборони і військового шпиталю. Цей хрест став символом сили духу українського народу та запорукою нашої перемоги в боротьбі за правду. Тому у молитовній ході замість традиційного хреста цього року буде березовий», — розповідає керівник Духовно-пасторального відділу УКУ о. Юрій Саквук, який цьогоріч є одним із організаторів хресної ходи.

Запрошуємо львів’ян та гостей міста долучитися до спільної молитви, щоб у молитовних роздумах та спогляданні Христових страстей, пережити дорогу Господа, нашої Церкви та держави до Воскресіння через Голгофу.