Вулицями Львова пройшла урочиста процесія зі Святими Дарами

IMG_2035У неділю, 7 червня, у свято Урочисті Божого Тіла, яку в Україні Римо-Католицька Церква відзначає у наступну неділю після Урочистості Святої Трійці, вірні пройшли в святковій процесії з Пресвятими Дарами яку очолив Митрополит Львівський Архиєпископ Мечислав Мокшицький.

Урочистість розпочалася Святою Месою під головуванням Архиєпископа Мечислава, якому спів служили: єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Леон Малий та священики із Львівських парафії і Духовної Семінарії.

На Літургію зібралися миряни з усіх львівських парафії, отці-василіани Української Греко-Католицької Церкви із Брюхович, представники владики Димитрія, митропоильта Львівсько-Сокальської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, священики та вірні з Польщі.

У своїй гомілії Митрополит звернув увагу на те, що ми передусім маємо єднатися в Церкві перед вівтарем, де кожен є рівний: багаті і бідні, олімпйіці з медалями і каліки, успішні і неуспішні. Господь всіх приймає з однаковою любов’ю. IMG_1951Архиєпископ закликав також віддавати належну шану Ісусові у Євхаристії, бо коли ми не чинимо цього ми впадаємо в гріх ідолопоклонства, намагаючись вирішити свої земні справи і проблеми земними способами, також звертаючись до чар. Не ставати на сторону ідолослужіння і язичництва, а бути разом з Христом Воскреслим у Церкві.

Після Євхаристії з Катедрального собору вирушила процесія з Пресвятими Дарами, зупиняючись біля чотирьох вівтарів, на які виставлялася Дароносниця і біля яких співалися фрагменти Євангелія.

Вівтарі були розміщені біля: катедрального собору, фігури Матері Божої (площа Міцкевича) та два у парку імені Франка. Завершилася хода молитвою та благословенням біля храму св. Марії Магдалини.

Як і щороку в процесії взяли участь діти з парафій Львова, котрі цього року вперше прийняли Христа у Євхаристії, вони несли великий розарій.

У завершальному слові після благословення, Архиєпископ Мечислав сказав: «Я щиро дякую усім за участь в урочистості, за ту прекрасну процесію, якою ми пройшли вулицями нашого міста Львова, даючи свідчення великій любові Богочоловіка, Котрий залишився з нами на землі…»

За матеріалами: diocese-lviv.org