«Ви – сильна нація!», – кінозірка Пірс Броснан висловив підтримку українцям

1471870378_00 У неділю, 21 серпня 2016 року, ірландський актор і продюсер Пірс Броснан, знаний за роллю «Агента 007», навідався до храму Української Греко-Католицької Церкви, що в центрі Лондона.

Актор вийшов з храму за кілька хвилин до завершення Літургії. Був сам, без охорони. Він поспілкувався з волонтерами, які щонеділі збирають кошти на потреби українських воїнів.

– Пірс Броснан спитав нас, чому ми тут стоїмо, – ділиться враженнями колишній тернополянин Володимир. – Ми йому усе пояснили. Актор сказав, що захоплюється мужністю українських воїнів. А на прощання додав: «Ви – сильна нація!».

Довідка

Пірс Броснан – ірландський актор і продюсер. У 1995-му зіграв Джеймса Бонда у «Золотому оці». У кінопрокаті стрічка зібрала 350 мільйонів доларів. Такий же успіх мали наступні два епізоди Бондіани за участю Пірса Броснана – «Завтра не помре ніколи» (1997) та «І цілого світу мало» (1999). У 2002 році Пірс Броснан вчетверте втілив на екрані образ Джеймса Бонда у фільмі«Помри, але не зараз» (касові збори склали 270 мільйонів доларів).

За матеріалами “Релігія в Україні”.