Вийшло друком ще одне офіційне видання ПЦУ – «Помісна Церква»

У Православної Церкви України з’явилося ще одне офіційне друковане видання – Український церковний вісник «Помісна Церква».

«Світ змінився і продовжує змінюватися. Стає сучасним, зручнішим, доступнішим. І тепер проповідь лунає не лише з церковних амвонів, але і з динаміків смартфона, кожен сьогодні може ознайомитися з церковним життям через соцмережі, пошукові сайти, відеоканали і телебачення. Саме тому місія помісної Православної Церкви України охоплює всі сфери життя українського суспільства, зокрема й інформаційний простір. А відтак, у нас з’явилася ще одна прекрасна можливість спілкування поза храмом.

Двері нашої Церкви і наші серця відкриті для всіх! Журнал Православної Церкви України покликаний стати ще однією допоміжною складовою просвітницького і об’єднавчого процесу українського народу.

Нехай же це видання стане запорукою нашого духовного та інтелектуального збагачення», – такими словами звернувся Блаженнійший Митрополит Епіфаній у слові до читачів.

Головний редактор священник Іван Сидор проінформував, що у журналі можна ознайомитися з діяльністю Предстоятеля – Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, надихнутися богословськими роздумами і рефлексіями, перегорнути чергову сторінку церковної історії, ознайомитись з актуальними новинами життя світового Православ’я.

Запитуйте про наявність журналу при кафедральних соборах. Згодом на видання можна буде підписатись за передплатним індексом.

Прес-служба Київської Митрополії ПЦУ