Виконувачем обов’язків муфтія ДУМУ “Умма” призначено шейха Мурата Сулейманова

Муфтій ДУМУ “Умма” Саїд Ісмагілов офіційно склав свої повноваження. Тимчасово виконувачем обов’язків муфтія призначено шейха Мурата Сулейманова, імама мечеті Ісламського культурного центру Львова.

Про це повідомляє сайт ДУМУ “Умма”.

Шейх Мурат був заступником протягом декількох років муфтія Саіда Ісмагілова.

У березні 2022 року було заплановано загальні збори Духовного управління мусульман України “Умма”, але через початок повномасштабного вторгнення Росії захід відклали на невизначений термін. На цих зборах муфтій Саід Ісмагілов планував оголосити про завершення своїх повноважень.

На посту муфтія шейх Саід прослужив понад 13 років. У 2009 році релігійні громади із різних регіонів України, що об’єдналися у ДУМУ “Умма” обрали муфтія, голову правління та склад правління. Першим муфтієм став шейх Саід Ісмагілов, що обіймав цю посаду дотепер. Усі ці роки Саід-хазрат завзято працював на благо українських мусульман і України.

Як зазаначає сайт ДУМУ «Умма», Шейх Саід завжди був разом з українським народом — як у часи відносної стабільности, так і в періоди тяжких випробувань: Революції гідности, на початку агресії РФ у 2014 році та під час окупації частини нашої території.

Після широкомасштабного наступу Росії на Україну ” Саід Ісмагілов пішов захищати Батківщину.

Джерело: РІСУ