«Я впевнений, що Борис Возницький дивиться на нас із небес і хоче сказати: «Українці! Боріться! Ви переможете!», – Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк), УПЦ КП

_DSC593523 травня 2014 року, у день 2-ої річниці смерті Героя України, колишнього директора Львівської національної галереї мистецтв, провідного науковця-мистецтвознавця, одного з натхненників відновлення шанування Львівської ікони Божої Матері «Одигитрії’» громадою Львова, Бориса Возницького, Високопреосвященний митрополит Львіський і Сокальський Димитрій звершив заупокійну панахиду на могилі Бориса Григоровича на Личаківському кладовищі. Про це повідомили на сайті “Град Лева”.

Після завершення панахиди Владика Димитрій звернувся зі словом до присутніх: «У глибині сердець ми усвідомлюємо, як нам не вистачає Бориса Григоровича, який умів у собі вміщати всю Україну: від Сходу до Заходу і від Півдня до Півночі. Він умів її любити, вмів їй служити всім своїм єством… Тому я впевнений, що Він із небес дивиться зараз на нас і хоче нам сказати: “Українці! Боріться! Ви переможете!» ».