Як у Львові відзначать день спомину св. Івана Боско? Деталі

Свято св. Івана Боско Салезіанська родина відзначає 31 січня.

11

На 31 січня у Молодіжному навчальному центрі св.  Дона Боско підготували святкову програму. Захід розпочнеться о 16:00. Відбудеться виступ вихованців РД «Покрова» під назвою «Батько для багатьох», а відтак представлення книжки «Сни отця Боско», Божественна Літургія, музична частина, спільний почастунок та ігри.

Також відзначатимуть спомин св. Івана Боско і у львівській гімназії Шептицьких. Сьогодні зранку буде відслужена Літургія, а опісля скороченої навчальної частини всі школярі та вчителі закладу матимуть гарну можливість подивитися виставу, присвячену одному зі снів отця Боско, яку підготують дев’ятикласники.

У Винниківській ораторії свято отця Боско «Серце віддав дітям» заплановане на п’ятницю-неділю. У п’ятницю, 1 лютого, о 20.00, буде молитовна програма, присвячена святому молоді. 2 лютого, у суботу, відбудеться святкування в ораторії св. Івана Боско: з 14-00 до 18-00 – святкова програма для дітей і з 19-00 до 22-00 – для молоді. У неділю святкова Літургія розпочнеться о 10-30.

В ораторії св. Домініка Савіо (парафія Покрови) свято на честь о. Боско «Історія прекрасних троянд» відбудеться у неділю, 3 лютого, початок о 14-00.

Джерело: Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://sdbua.net