Які події варто відвідати під час фестивалю “Вітер-На-Дії”?

Молодіжний християнський фестиваль “Вітер-На-Дії”відбудеться 16 вересня 2018 року в УКУ.  Публікуємо повну програму, яку втім ще доповнюють. На час фестивалю заплановані десятки подій за участю духовенства, освітян, програмістів, підприємців та активної молоді.

Щоб долучитися до масштабного заходу потрібно зареєструватися.


1


Діятиме “Інтелектуальний майданчик”, де охочих навчать слідувати за власними мріями, а також зрозуміти, яка освіта здатна забезпечити успішне майбутнє. А ще учасники інтелектуального простору розмірковуватимуть про “відтік мізків” за кордон.

  Окрім того присутніх зацікавить “Мистецький майданчик”, де відбуватимуться майстер-класи і можна буде поринути у театральний вимір, а також дізнатися про тонкощі SMM.


1


Особливим акцентом фестивалю буде “Духовний майданчик” у храмі Софії-Премудрості Божої.  Де відбудеться Літургія, окрім того молодь зможе долучитися до особливої молитви Тезе. Під церквою діятиме конференц-зал, де переглянуть фільм “Сіль” і почують свідчення молодих монахів. Ввечері запланована конференція на тему “Віра та зневіра” за участю владики Володимира Груци, психолога Володимира Станчишина та інших. Модератором буде працівник БО “Фундація Духовного Відродження” Олена Карнаух. І це далеко не всі події цього майданчика. Більше – у програмі.


1


Також діятимуть денна і вечірня сцени, де виступлять відомі гурти. Такі як “Popry Vse”, “Без обмежень”.


22

23