Єпископ Атаназій Шнайдер: Треба просити Бога, щоб дав Церкві відважних та святих пап і єпископів

Римо-католицький вікарний єпископ Астани Атаназій Шнайдер розкритикував неомарксистську ідеологію ЛГБТ та її прихильників, які, як він наголосив, також присутні в ієрархії Католицької церкви.

Про це єпископ Астани розповів в інтерв’ю журналісту LifeSiteNews.com Джону Генрі Вестену.

Єпископ звернув увагу на просування зі сторони уряду Сполучених Штатів ідеології ЛГБТ по всьому світі. На його думку, така підтримка є явною ознакою своєрідного глобального тоталітаризму. «Маркс і Енгельс писали, що кінцевою метою комунізму буде знищення сім’ї», — сказав єпископ Атаназій Шнайдер. За його словами, ідеологія ЛГБТ – це «бунт проти Творця».

«Про це потрібно говорити та попереджати людей. Необхідно організувати глобальний альянс опору, альянс людей доброї волі та здорового глузду. Навіть нехристияни повинні допомагати нам боротися з неомарксистською глобальною ідеологією», – сказав він.

За словами єпископа, представники Церкви на «найвищих посадах в Апостольській столиці» сьогодні співпрацюють зі «світовою ідеологією, яка має на меті підірвати ясність божественного одкровення, особливо шляхом просування доктринального релятивізму». Тому треба сильно молитися за Папу, щоб Бог його просвітив; ми повинні також просити Господа, щоб дав Церкві сильних, відважних і святих пап і єпископів.

Водночас владика наголосив, що не потрібно впадати в депресію.

«Ми маємо старі катехизми, незмінне вчення Церкви. Можемо їх читати. Маємо Святе Причастя, Господа нашого Ісуса Христа. Маємо Божу благодать, цього достатньо. Тому кожного дня ми повинні радіти, що можемо жити з Богом, у Бозі, у Христі», – сказав він.

Життя у Христі збереже ваше серце спокійним навіть у розпал битви. Якщо ж це не так, то потрібно поглибити нашу віру – «так, як мученики. Вони раділи переслідуванням».

Джерело