Єпископ Львівський і Галицький Філарет очолив святкове Богослужіння з нагоди річниці Свято-Онуфріївського чоловічого монастиря

8Святкування 4-ї річниці встановлення першого поклонного хреста на горі, де сьогодні розбудовується Свято-Онуфріївський чоловічий монастир 10 грудня очолив єпископ Львівський і Галицький Філарет. Богослужіння було звершено у храмі на честь Собору святих землі Галицької.

Його Преосвященству співслужили ігумен монастиря архімандрит Севастьян (Деркач), благочинний Стрийського округу протоієрей Віктор Путятицький, благочинний Старосамбірського округу протоієрей Василій Вовчків, благочинний Турківського округу протоієрей Ілля Уруський, протоієрей Андрій Іванчик, протоієрей Василій Гасиджак, протоієрей Петро Самоїл, прес-секретар єпархії ієромонах Маркіан (Каюмов), протоієрей Ігор Деркач, священик Володимир Деркач, протодиякон Олександр Іванченко та протодиякон Георгій Суряднов.

Після читання Євангелія Преосвященний владика звернувся до мирян зі словами проповіді, в якій звернув особливу увагу на Святе Письмо.

Насамкінець було звершено молебень, після якого гостей привітав ігумен обителі архимандрит Севастьян.

На завершення святкування з архипастирським словом до всіх присутніх звернувся єпископ Філарет і закликав зберігати душевний мир та щиро молитися за мир в Україні.

За матеріалами: upc.lviv.ua