Єпископ-помічник Львівської Архідієцезії РКЦ дав передпасхальні реколекції на Радіо Марія

У Страсний тиждень, 4-6 квітня 2023 року, єпископ-помічник Львівської Архідієцезії РКЦ Едвард (Кава) провів Великопосні реколекції на Радіо Марія. Про це інформує сайт Львівської Архідієцезії РКЦ.

У перший день передпасхальних реколекцій владика Едвард говорив про здібність бачити (духовний зір). «Ми часто нарікаємо, можемо бути незадоволеними. У цей час, як маємо війну, починаємо цінувати кожен мирний день і кожне врятоване життя. Це сталося після того, що ми пережили великі втрати, втратили дуже багато воїнів, невинних людей серед яких немало діток», – розповідає єпископ.

У ІІ день Великопосних реколекцій єпископ-помічник Львівської Архідієцезії говорив про те, як християнин має розважати. За приклад його Преосвященство бере уривок Євангелія, в якому Ісус Христос дає сатані відсіч у пустелі. «Якщо наша тотожність не знаходиться на фундаменті Божої любові – ми починаємо втомлюватися та знеохочуватися. Починається криза, бо живучи в такому стані, занурюємось у темряву», – розповідає владика Едвард.

У ІІІ день реколекцій з єпископом-помічником Львівської Архідієцезії ішлося про те, як діяти. «Сценарій диявола завжди однаковий. Тому, якщо ми гарно знаємо історію, Слово Боже ми легко розпізнаємо диявольські прийоми», – наголосив єпископ Едвард.