Єпископ-помічник Львівської Архідієцезії РКЦ Едвард Кава: «Сьогодні, як ніколи раніше, ми цінуємо і шануємо нашу незалежність»

Із Днем Незалежності України вірних РКЦ та всіх українців привітав єпископ-помічник Львівської Архідієцезії РКЦ Едвард Кава.

«24 серпня 2022 року – 6 місяців повномасштабної війни, яку Російська Федерація розпочала проти України. Ми втрачаємо синів і дочок нашого народу, ми втрачаємо території, але Україна все ще незалежна держава! І сьогодні, як ніколи раніше, ми цінуємо і шануємо цю нашу незалежність. І ми знаємо, що кожна крапля крові і поту, кожне життя, усі наші молитви, сльози дружин і матерів, увесь той біль і страх, які супроводжують нас ось уже 6 місяців – усе не даремно.

Ми сьогодні доводимо самі собі, що варті та гідні цього Божого дару, яким є незалежність, і ми готові за цей дар боротися. Хтось зі зброєю у руках на передовій, хтось у руках із розарієм у храмі чи вдома, хтось за кермом вантажівок із гуманітарною допомогою, хтось в операційній, на полях і заводах, хтось на блок-постах, але усі з молитвою на вустах і у серці, благаючи Бога про захист і підтримку, бо “коли Господь та не будує дому, – дарма працюють його будівничі. Коли Господь не зберігає міста, – дарма пильнує сторож. (Пс. 126,1)

З Днем Незалежності!»

Джерело: фб-сторінка єпископа-помічника Львівської Архідієцезії РКЦ Едварда Кави